"Uwielbiam patrzeć na chłodną zieleń za płotem.

Kocham widok drogiego sercu domu, kocham spoglądać

na psy leżące u mych stóp. Lubię krzątać się wokół tego miejsca..."

Skansen

Zalecenia w związku z COVID-19

W związku z obowiązkami nałożonymi na nas przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS, informujemy wszystkich gości oraz potencjalnych klientów o procedurach bezpieczeństwa zastosowanych w związku z wirusem COVID-19 w naszym obiekcie.
Zapraszamy do Domu na Wschodzie!Wigilia i święta Bożego Narodzenia w Domu na Wschodzie

Macie ochotę spędzić Wigilię i Święta Bożego Narodzenia z rodziną, najbliższą osobą, czy z przyjaciółmi bez siedzenia przy garach, sprzątania i stresu?
A do tego przeżyć je blisko natury w najpiękniejszym miejscu w Polsce na skraju Puszczy Białowieskiej? Mało tego - jeść pyszne domowe jedzenie i spróbować wigilijnych i świątecznych potraw łączących podlaską tradycję i wegetariańską dobroć?
Zapraszamy do Domu na Wschodzie!Listopad w Domu na Wschodzie

Piękny jest listopad na podlasiu.
Mroźne noce tworzą malownicze poranki. A pogodne dni pozwalają na obserwację dzikich zwierząt i wielu gatunków ptaków (zdjęcia zrobiłam z okna domu w czasie gotowania obiadu - oczywiście wegetariańskiego :)). Domowe jedzenie po dniu spędzonym na łonie natury smakuje nieziemsko. Spokój i cisza koją duszę.
W związku z tym mamy dla Was promocję!

Listopad w Domu na Wschodzie »

  • 2015-11-07 14:00:16


Wielkie Otwarcie

W pierwszą sobotę sierpnia przy pełni księżyca w Domu na Wschodzie zapłonął pierwszy ogień. Po dwóch latach wypełnionych ciężką pracą, potem i łzami byliśmy gotowi świętować zakończenie budowy. Wraz z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi przy dźwiękach zacnej muzyki daliśmy upust swojemu szczęściu.

Wielkie Otwarcie »

  • 2015-08-10 22:41:16